Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG

Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!Jan Groenestein - WOLVEN VALLEN PAARD EN MAN AAN / ZW-W LITHO / 50x70cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Groenestein (1919-1971)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/20
Jan Groenenstein (1919-1971).
Wolven vallen paard en man aan.
Zwart-wit lithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 6/20.
Blad: 50x70cm.
Goede staat. Golving van het blad. Lichte deuken over het blad.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Goede staat.

Golving van het blad.
Lichte deuken over het blad.

Jan Groenestein (1919-1971)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (24)

476 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
70 cm
50 cm
Sluit over 10d 12u 15m 34s
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieBrasschaat,  België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-11-2022 om 07:43
Eindtijd:08-12-2022 om 21:07