Jan Groenestein : Tekening , KAT – gesigneerd & ingelijst – ca 1960

Jan Groenestein : Tekening , KAT – gesigneerd & ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 75!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 100,00

Jan Groenestein : Tekening , KAT – gesigneerd & ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 75!Jan Groenestein : Tekening , KAT – gesigneerd & ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 75!Jan Groenestein : Tekening , KAT – gesigneerd & ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 75!Jan Groenestein : Tekening , KAT – gesigneerd & ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 75!Jan Groenestein : Tekening , KAT – gesigneerd & ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 75!Jan Groenestein : Tekening , KAT – gesigneerd & ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 75!Jan Groenestein : Tekening , KAT – gesigneerd & ingelijst – ca 1960 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Jan Groenestein (1919-1971)
TypeTekening / Aquarel

Een tekening / schets uit ca 1960 op dun bruin papier van de Amsterdamse kunstenaar Jan Groenestein (1919-1971).

Gesigneerd en ingelijst in een aluminium lijst met glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 36 x 45 cm. Beeld, 35 x 44 cm.

Conditie: De tekening is in goede staat. De glasplaat heeft rechtsboven in de hoek een ‘chipje’.

Zie ook de foto’s.

Klaar om aan de muur te hangen.

Informatie over de kunstenaar:

Johannes Maria (‘Jan’) Groenestein, geboren 04-10-1919 in Amsterdam en overleden 27-11-1971 in Amsterdam, beeldhouwer, monumentaal kunstenaar, wandschilder, plafondschilder, ontwerper, schilder, pentekenaar, pastellist, aquarellist, vervaardiger van mozaïek, lithograaf, etser

Opleiding: Rijksnormaalschool voor Teekenonderwijzers Amsterdam (1941-1942) en de Rijksakademie van beeldende kunsten Amsterdam (1942-1948).

Jan Groenestein was gespecialiseerd in het schilderen, tekenen en aquarelleren van dieren. Zo maakte hij b.v. de 12 sgraffitoversieringen op de buitenmuren van dierentuin Artis in Amsterdam.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“KAT”).

Kunstenaar: Jan Groenestein.

Techniek: Tekening op papier.

Jaartal: Onbekend, ca 1960.

Ingelijst: Ingelijst in een aluminium lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:10-02-2018 om 22:33
Eindtijd:15-02-2018 om 21:33

Biedingen (6):

MargrietGiel
15 feb. / 19:56
€ 100
Dellemijn
13 feb. / 23:57
€ 95
MargrietGiel
13 feb. / 11:23
€ 90
Dellemijn
11 feb. / 23:29
€ 85
MargrietGiel
11 feb. / 13:40
€ 80
Dellemijn
11 feb. / 09:20
€ 75