Jan Hendrix - Abstract landschap - Verkocht

Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Hendrix - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Hendrix (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Mooie zeefdruk van Jan Hendrix uit de map ‘30 jaar Piet Clement’

Het grote niet gelijste werk is in goede staat.

De zeefdruk kan het beste worden opgehaald.
Verzenden kan ook tegen de werkelijke kosten.

Komt direct uit de map ‘30 jaar Piet Clement’.

Jan Hendrix (1949)

NederlandsNederlandsMexicaansMexicaansAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  AffordableArtAuctions
FA. (5 )

47 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-12-2020 om 22:05
Eindtijd:02-01-2020 om 21:12
Saskia62
01 jan. / 13:12
€ 50