Jan Heuninckx - Ondergaande zon

Jan Heuninckx - Ondergaande zon kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Heuninckx - Ondergaande zon kopen? Bied vanaf 30!Jan Heuninckx - Ondergaande zon kopen? Bied vanaf 30!Jan Heuninckx - Ondergaande zon kopen? Bied vanaf 30!Jan Heuninckx - Ondergaande zon kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  PhilippeJ

Lid sinds 2020
2 verkochte items
  • Jan Heuninckx (1918)
DragerHardboard
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 35 cm (h x b)
Lijst73 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Belgische schilder, geboren in 1918 te Mazenzele (Opwijk).

Jan Heuninckx (1918)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  PhilippeJ

Lid sinds 2020
2 verkochte items
51 cm
73 cm
35 cm
57 cm

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-01-2020 om 21:57
Eindtijd:01-06-2020 om 13:31

wilfaver4
1 jun. / 11:24
€ 100