FA. (4)

Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel

Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel kopen? Bied vanaf 495!
Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel kopen? Bied vanaf 495!Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel kopen? Bied vanaf 495!Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel kopen? Bied vanaf 495!Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel kopen? Bied vanaf 495!Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel kopen? Bied vanaf 495!Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel kopen? Bied vanaf 495!Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel kopen? Bied vanaf 495!Jan Hoedemakers - Ingelijst stilleven met appels, doosje en ketel kopen? Bied vanaf 495!

Geplaatst door  TotalArtHolland
FA. (1)

11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jan Hoedemakers (1949)
Jaartal2020
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
Lijst43 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Realistisch stilleven van de Brabantse kunstenaar Jan Hoedemakers (1949).

Olieverf op een paneel van 40 x 44 cm.

In de nieuwe houten baklijst meet het geheel ca 43 x 47 cm.

In een uitstekende staat.

Jan Hoedemakers (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (1)

11 verkochte items
47 cm
43 cm
44 cm
40 cm
Starttijd:07-05-2022 om 16:22
Eindtijd:15-05-2022 om 20:11
Openingsbod€ 495
ObjectlocatieSLIEDRECHT, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland