Ets in kleuren. Potlood gesigneerd en gedateerd '73 rechtsonder. Ets Proefdruk linksonder. Beeldmaat 66x47 cm. Bladmaat 77x56 cm. Losbladig. Enkele kreukels in de marge van het papier. Jan Tienco Hofman werd geboren te Groningen op 30 december 1942. Opgeleid aan de Academie Minerva te Groningen van 1961-1965 en de Jan van Eyck Academie te Maastricht van 1967-1970. Werkt van af 1970 te Leeuwarden als etser en schilder.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Goed
Zie omschrijving.
Tot 5 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00
Extra