Jan Hofman - Pastelkrijt op papier - Maspiano - Verkocht

Jan Hofman - Pastelkrijt op papier - Maspiano kopen? Bied vanaf 10!
Jan Hofman - Pastelkrijt op papier - Maspiano kopen? Bied vanaf 10!Jan Hofman - Pastelkrijt op papier - Maspiano kopen? Bied vanaf 10!Jan Hofman - Pastelkrijt op papier - Maspiano kopen? Bied vanaf 10!Jan Hofman - Pastelkrijt op papier - Maspiano kopen? Bied vanaf 10!Jan Hofman - Pastelkrijt op papier - Maspiano kopen? Bied vanaf 10!
  • Jan Hofman (1942)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: Jan Hofman
Titel: Maspiano
Jaar: 1971
Techniek: Pastelkrijt op papier
Afmeting (afbeelding): 53,5 x 41,5 cm
Afmeting(incl. lijst): 85 x 60 cm
SignatuurGesigneerd Linksonder
StaatRedelijke staat

Soort Lijst: Hout met glasplaat

Opmerkingen:

Het passe-partout en blad van dit werk zijn licht verticaal gerimpeld. Het passe-partout is sterk verkleurd, het blad enigszins, met name aan de randen. De linker onderhoek van lijst is opengespleten.

In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (Binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:16-01-2018 om 15:16
Eindtijd:29-01-2018 om 15:16
gioschi60
29 jan. / 15:07
€ 10