FA. (4)

Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht

Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!
Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Jan Hopman (1908-1975)
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 59 cm (h x b)
Lijst47 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijst schilderij van de Nederlandse kunstenaar Jan Hopman (1908-1975.
    -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Gesigneerd rechtsonder en ingelijst in de originele houten lijst met linnen rand.
    -Afmetingen: Lijst, 47 x 72 cm. Spieraam, 35 x 60 cm. Beeld, 34 x 59 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In redelijke staat. Het doek heeft oppervlaktevuil en zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft slijtplekjes en heeft een beschadiging aan de bovenrand.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Johannes (‘Jan’) Hopman is geboren te Den Haag op 18 januari 1908 en is overleden te Goes op 4 maart 1975. Hij woonde en werkte in Den Haag en Nisse (Borsele).
    Jan Hopman was een leerling van Jan Sluijters (1881-1957) en was werkzaam als architect en kunstschilder.
    -Onderwerpen: havengezichten, zeegezichten, bloemstillevens, landschappen en portretten.
    -Stijl: impressionistisch tot bijna abstract.
    -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 510 ; Scharten 1996 , p. 62.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ConditieRedelijk

  • In redelijke staat. Het doek heeft oppervlaktevuil en zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft slijtplekjes en heeft een beschadiging aan de bovenrand.
    Kan zo aan de muur.

Jan Hopman (1908-1975)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
72 cm
47 cm
59 cm
34 cm
Starttijd:03-05-2022 om 19:16
Eindtijd:13-05-2022 om 20:50
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd