Jan Hovener - C4774, Bloemenmarkt - Verkocht

Jan Hovener - C4774, Bloemenmarkt kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Hovener - C4774, Bloemenmarkt kopen? Bied vanaf 350!Jan Hovener - C4774, Bloemenmarkt kopen? Bied vanaf 350!Jan Hovener - C4774, Bloemenmarkt kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Jan Hovener (1936)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst74.5 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4774, J. Hovener, Bloemenmarkt, olie op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 60 x 80 cm, lijstmaat 74.5 x 94.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat licht verkleurde vernis en oppervlaktevuil door de tijd, lijst bevat licht oppervlaktevuil door de tijd.

Jan Hovener (1936)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
94.5 cm
74.5 cm
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-08-2020 om 16:32
Eindtijd:27-08-2020 om 19:48
henrisArtSale
27 aug. / 17:24
€ 350