Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 - Verkocht

Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!
Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!Jan J. van der Stap - Olieverf op doek , landschap met brug – ingelijst – ca 1920 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan J. van der Stap (1874-1940)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.5 cm x 22.5 cm (h x b)
Lijst26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij uit ca. 1920 van de Nederlandse kunstenaar Jan van der Stap (1874-1940).

    -Geschilderd op doek, gespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst met gipsen sierrand.

    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Afmetingen: Lijst, 26 x 32 cm. Beeld, 16,5 x 22,5 cm.

    -Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
    -Conditie: Het werk heeft ouderdomssporen en het doek heeft middenonder een klein scheurtje (1 cm). De lijst heeft een beschadiging aan de sierrand in de rechterboven- en linkerbenedenhoek.

    Zie ook de foto’s.

    Klaar om op te hangen.

    Informatie over de kunstenaar:

    Johannes Jacobus (Jan J.) van der Stap, geboren 28 augustus 1874 in Delft en overleden 5 februari 1940 in Delft.
    Opleiding: Hij heeft tekenlessen gehad, maar was voornamelijk autodidact.
    Jan van der Stap schilderde, aquarelleerde en tekende in de stijl van de Haagse School stadsgezichten, dorpsgezichten en landschappen uit de omgeving van Delft.

    Literatuur: Scheen 1969-1970; Scheen 1981 , p. 493.

    Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Frankrijk, Duitsland, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ConditieRedelijk

Het werk heeft ouderdomssporen en het doek heeft middenonder een klein scheurtje (1 cm). De lijst heeft een beschadiging aan de sierrand in de rechterboven- en linkerbenedenhoek.

Jan J. van der Stap (1874-1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2907 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
32 cm
26 cm
22.5 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:30-10-2018 om 17:12
Eindtijd:05-11-2018 om 22:50
Biedingen (3)
Mariokoppies
04 nov. / 23:51
€ 35
Guney
04 nov. / 22:26
€ 30
Mariokoppies
03 nov. / 01:23
€ 25