Jan Kagie (1907-1991) - aquarel Cocksdorp Texel

Jan Kagie (1907-1991) - aquarel Cocksdorp Texel kopen? Bied vanaf 40!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

Jan Kagie (1907-1991) - aquarel Cocksdorp Texel kopen? Bied vanaf 40!Jan Kagie (1907-1991) - aquarel Cocksdorp Texel kopen? Bied vanaf 40!Jan Kagie (1907-1991) - aquarel Cocksdorp Texel kopen? Bied vanaf 40!Jan Kagie (1907-1991) - aquarel Cocksdorp Texel kopen? Bied vanaf 40!Jan Kagie (1907-1991) - aquarel Cocksdorp Texel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Jan Kagie (jr.) (1907-1991)
TypeTekening / Aquarel

Mooie aquarel van Jan Kagie jr. van Cocksdorp te Texel.
In goede staat.
Ingelijst in een oude lijst, bij Kunsthandel Volmer te Hilversum.
Glas is heel, lijst heeft lichte gebruikssporen.

Afmetingen van het werk zelf zijn 44 bij 75 cm.
Afmetingen incl. lijst zijn 51 bij 81 cm

Authenticiteit:

Letop: dit werk kan alleen afgehaald worden
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:25-08-2015 om 12:57
Eindtijd:08-09-2015 om 20:57

Vite1
8 sep. / 11:59
€ 40