Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer - Verkocht

Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer kopen? Bied vanaf 20!
Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer kopen? Bied vanaf 20!Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer kopen? Bied vanaf 20!Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer kopen? Bied vanaf 20!Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer kopen? Bied vanaf 20!Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer kopen? Bied vanaf 20!Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer kopen? Bied vanaf 20!Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer kopen? Bied vanaf 20!Jan Kamphuis - keramische schaal - extra: bord Jacqueline Schäfer kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Kamphuis (1955)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen4 cm x 36 cm x 27 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
  • bord van Schäfer heeft diameter 31 cm en is in goede staat.

In goede gebruikte staat

Jan Kamphuis (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1387 verkochte items
Alle items van deze verkoper (146)
36
4
27
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2020 om 10:51
Eindtijd:20-01-2020 om 20:26
cornegli
20 jan. / 20:25
€ 20