Jan Kelderman - C4780-4, Zomeravond in de Wormer

Jan Kelderman - C4780-4, Zomeravond in de Wormer kopen? Bied vanaf 25!
Jan Kelderman - C4780-4, Zomeravond in de Wormer kopen? Bied vanaf 25!Jan Kelderman - C4780-4, Zomeravond in de Wormer kopen? Bied vanaf 25!Jan Kelderman - C4780-4, Zomeravond in de Wormer kopen? Bied vanaf 25!Jan Kelderman - C4780-4, Zomeravond in de Wormer kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 50 cm (h x b)
Lijst49 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4780-4, Jan Kelderman, Zomeravond in de Wormer, olie op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 41 x 50 cm, lijstmaat 49 x 58.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, deukje linksboven, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
58.5 cm
49 cm
50 cm
41 cm
Starttijd:16-01-2023 om 11:05
Eindtijd:25-01-2023 om 21:11
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier