Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst - Verkocht

Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Jan Kelderman - Edam haven met scheepswerf - groot olieverfschilderij, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Olieverf op doek 50x70 cm
  • gesigneerd rechtsonder
  • in een fraaie zwarte houten lijst

  • ConditieGoed

    In goede gebruikte staat.

    Jan Kelderman (1914-1990)

    NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
    Geplaatst door  Miles
    FA. (37)

    1392 verkochte items
    Alle items van deze verkoper (144)
    75 cm
    55 cm
    70 cm
    50 cm
    Dit item is verkocht voor 60,00
    Starttijd:11-03-2019 om 23:06
    Eindtijd:18-03-2019 om 22:39
    cbloemheuvel
    17 mrt. / 21:04
    € 60