Jan Knikker, Plasgezicht met roeiboot

Jan Knikker, Plasgezicht  met roeiboot kopen? Bied vanaf 425!
Jan Knikker, Plasgezicht  met roeiboot kopen? Bied vanaf 425!Jan Knikker, Plasgezicht  met roeiboot kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  Foreest

28 verkochte items
  • Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957)

plas met houten sloep

olieverf op doek, 40 x 60 cm
voluit gesigneerd.
De kunstschilder Jan Simon Knikker sr. behoorde tot de schilders die de losse penseelvoering en voorkeur voor een tonige, atmosferische weergave van de natuur van de Haagse impressionisten in de 20ste eeuw voortzette.

Hij wordt dan ook, net als zijn zoon Jan Knikker jr. , gerekend tot de 'nabloei' van de Haagse School. Knikker sr. schilderde vooral watergezichten, landschappen en stadsgezichten.

Hij woonde en werkte in Hillegom en Leiden en vanaf 1914 in Den Haag en Wassenaar. Zijn werk was in het buitenland zeer gezocht.

Info: Scheen, Benezit

Starttijd:08-03-2015 om 08:26
Eindtijd:22-03-2015 om 08:26
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieNederland