Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Computerprint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 exemplaren |
Zeer fraai C-print van Jan Konings uitgebracht door CBK-Utrecht. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 4-10-2022 om 13:55 |
Eindtijd | 18-10-2022 om 21:02 |