Jan Korthals - Olieverf op doek

Jan Korthals - Olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1650!
Jan Korthals - Olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1650!Jan Korthals - Olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1650!Jan Korthals - Olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1650!Jan Korthals - Olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1650!Jan Korthals - Olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1650!Jan Korthals - Olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1650!
  • Jan Korthals (1916-1972)

Jan Korthals

Titel : Juan Les Pins - France

Olieverf op doek

Formaat doek 80 * 60 cm excl lijst ( incl lijst 100 * 80 +/- )

gesigneerd rechtsonder alsook betiteld

Verso annotatie op spieraam op doek - Juan les Pins France

Jan Korthals behoeft verder geen introducite behalve dat hij de laatste der impressionisten van NL was en les heeft gehad van zijn

oom H. Mackenzie die weer leerling was van G BREITNER.

Kunstwerk is te groot om per TnT te verzenden, kan worden afgehaald maar ook tegen kostprijs gebracht worden

Jan Korthals (1916-1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:09-12-2016 om 16:30
Eindtijd:18-12-2016 om 16:30
Openingsbod € 1650
Objectlocatie Nederland