Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Vermeld in tekst oude vochtplek in passe-partout Mogelijk verkleuring door ouderdom | |
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 25-9-2022 om 19:36 |
Eindtijd | 10-1-2023 om 8:05 |