Jan Korthals – Chateau de Grand Bigard, tekening / aquarel - Verkocht

Jan Korthals – Chateau de Grand Bigard, tekening / aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Jan Korthals – Chateau de Grand Bigard, tekening / aquarel kopen? Bied vanaf 75!Jan Korthals – Chateau de Grand Bigard, tekening / aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (229)
  • Jan Korthals (1916-1972)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige tekening / aquarel van Jan Korthals.  Handgesigneerd, op Van Gelder papier.  Chateau de Grand Bigard ligt in Belgisch Brabant, ongeveer 10 km. ten westen van Brussel.

Afmetingen:  27cm x 39cm

Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper, 10 euro binnen Nederland).

Jan Korthals (1916-1972)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:05-08-2014 om 21:05
Eindtijd:17-08-2014 om 21:05