Jan Letter: Pentekening, Het gesprek

Jan Letter: Pentekening, Het gesprek kopen? Bied vanaf 25!
Jan Letter: Pentekening, Het gesprek kopen? Bied vanaf 25!Jan Letter: Pentekening, Het gesprek kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Vascha

Lid sinds 2017
0 verkochte items
  • Jan Marinus Letter (1914-1989)
TypeTekening / Aquarel

Pentekening van Jan Letter van 27 x 37 cm, niet ingelijst, jaartal onbekend.

Starttijd:25-02-2017 om 16:30
Eindtijd:04-03-2017 om 16:30
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAlmere, Nederland