Mr. Strange - De neushoorn van Salvador
Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Emanuel van der Ven - Tulpen in vaas
Type | Tekening / Aquarel |
Aquarel, gesigneerd rechtsonder. Getiteld en gedateerd linksonder.
Beeld- en bladmaat 30 x 40 cm. Losbladig.
Jan Loots is geboren te Haarlem in 1899 en overleden aldaar in 1990.
Starttijd | 2-8-2015 om 21:46 |
Eindtijd | 16-8-2015 om 21:46 |