Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1696 |
Techniek | Gravure |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
LAATSTE KANS: WORD NA EINDE VEILING NIET MEER OPNIEUW AANGEBODEN! Orangen door Dragonders schrikkelyk onthaalt & onmenselyk onthaal dat een kind van negen jaar is aangedaan. Kwaliteit, zie foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Heerlen, Nederland |
Starttijd | 14-3-2022 om 18:10 |
Eindtijd | 3-4-2022 om 20:02 |