Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst
Jan van den Hurk - Bloemstilleven
Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!
Hendrik Spilman - Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele ca. 330 jaar oude kopergravure van Jan Luyken met een scène uit de Tachtigjarige Oorlog.
Kunstenaar: Jan Luyken (Nederland, 1649-1712)
Titel: Ophanging van Don Piedro Pacieto (Tachtigjarige Oorlog)
Jaartal: ca. 1685
Afmetingen: 34 cm x 27 cm
Techniek: kopergravure op papier
Naamgeving: getiteld in de druk
Conditie: gezien de leeftijd in zeer goede staat, met lichte ouderdomssporen en wat bruining in de marges
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sittard, Nederland |
Objectlocatie | Sittard, Nederland |
Starttijd | 17-2-2017 om 15:51 |
Eindtijd | 25-2-2017 om 19:51 |