FA. (3)

Jan Makkes - Ardennen.

Jan Makkes - Ardennen. kopen? Bied vanaf 149!
Jan Makkes - Ardennen. kopen? Bied vanaf 149!Jan Makkes - Ardennen. kopen? Bied vanaf 149!Jan Makkes - Ardennen. kopen? Bied vanaf 149!Jan Makkes - Ardennen. kopen? Bied vanaf 149!Jan Makkes - Ardennen. kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  Spiritual-art

Lid sinds 2018
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Jan Makkes (1935-1999)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1967
TechniekAquarel
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige aquarel van Jan Makkes.
Op dik papier/ geschept papier/ karton.
Gesigneerd rechts onder.
1967.

Jan Makkes , de bekende schilder,  werd door Dries van Agt de nieuwe van Gogh genoemd.

Dit kunstwerk kan alleen met lijst opgehaald worden in Medemblik .
Word verzonden zonder lijst in een koker.

In goede staat.

Lichte gebruikerssporen.

Jan Makkes (1935-1999)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Spiritual-art

Lid sinds 2018
3 verkochte items
60 cm
80 cm
56 cm
76 cm
Sluit over 2d 10u 46m 48s
Openingsbod€ 149
ObjectlocatieMedemblik , Nederland
VerzendingNaar Nederland en België
Starttijd:26-06-2022 om 08:51
Eindtijd:05-07-2022 om 21:09