FA. (2)

Jan Makkes - Kleurrijk winterlandschap

Jan Makkes - Kleurrijk winterlandschap kopen? Bied vanaf 350!
Jan Makkes - Kleurrijk winterlandschap kopen? Bied vanaf 350!Jan Makkes - Kleurrijk winterlandschap kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  martina-kroon

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Makkes (1935-1999)
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 49.5 cm (h x b)
Lijst52 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk winterlandschap van de Noord Hollandse schilder Jan Makkes

Jan Makkes (1935-1999)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  martina-kroon

Lid sinds 2022
1 verkochte items
62.5 cm
52 cm
49.5 cm
38.5 cm
Starttijd:19-05-2022 om 08:26
Eindtijd:28-05-2022 om 20:28
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieWormer, Nederland