Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 - Verkocht

Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!
Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!
  • Jan Mankes (1889-1920)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooie houtsnede ( 1918 ) van Jan Mankes , gesigneerd met potlood rechtsonder en monogram in de plaat.

Titel " Zwarte Kraai "

Gedrukt op  papier met zwarte inkt en in goede staat .  Aan de randen wat kleine vouwtjes.  Op de achterzijde zie je de afdruk van het houtblok.

Afbeelding 18 * 24 cm

Verzending is aangetekend en verzekerd.

Mooi helder van kleur

Jan Mankes (1889-1920)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  bruk21
FA. (4)

Lid sinds 2019
123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
30 cm
24.5 cm
Dit item is verkocht voor 431,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-01-2023 om 15:39
Eindtijd:25-01-2023 om 18:21
MarnixvanderScheer
25 jan. / 18:12
€ 375