Jan Mankes - 'twee muisjes' - ets - gesigneerd - 1916

Jan Mankes - 'twee muisjes'  -  ets  -  gesigneerd - 1916 kopen? Bied vanaf 700!

Verkoopprijs: € 700,00

Jan Mankes - 'twee muisjes'  -  ets  -  gesigneerd - 1916 kopen? Bied vanaf 700!Jan Mankes - 'twee muisjes'  -  ets  -  gesigneerd - 1916 kopen? Bied vanaf 700!Jan Mankes - 'twee muisjes'  -  ets  -  gesigneerd - 1916 kopen? Bied vanaf 700!Jan Mankes - 'twee muisjes'  -  ets  -  gesigneerd - 1916 kopen? Bied vanaf 700!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jan Mankes (1889-1920)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets van de hand van Jan Mankes.
Deze is vervaardigd in 1916. Gesigneerd in potlood rechtsonder de afbeelding.
68 x 102 mm. Ingelijst in passe partout; 31 x 31 cm. Fraaie notenhouten lijst.
Literatuur; oa. Plasschaert & Havelaar blz. 59.
Mankes Zernike & Roland Holst blz. 62.
De conditie is uitstekend!
Verzending aangetekend verzekerd.

Dit item is verkocht voor 700,00

Starttijd:03-10-2015 om 23:45
Eindtijd:12-10-2015 om 23:45

Cecilia
6 okt. / 15:05
€ 700