Twee etsen van Jan Meine Jansen, de tweede ets meet 19,7x28,2 (blad). Beide gesigneerd in potlood. De eerste ets is gedateerd in potlood 17 febr. 05. Verzending tussen twee plaatjes, 5,10
Goed
geen noemenswaardige gebreken, zie verder foto's
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,25
Naar België
€ 8,35
€ 9,20
Europese Unie
€ 25,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico