Jan Mensinga - ets - eigen druk - landschap met 2 verstopte mensen - Verkocht

Jan Mensinga - ets - eigen druk - landschap met 2 verstopte mensen kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Jan Mensinga - ets - eigen druk - landschap met 2 verstopte mensen kopen? Bied vanaf 45!Jan Mensinga - ets - eigen druk - landschap met 2 verstopte mensen kopen? Bied vanaf 45!Jan Mensinga - ets - eigen druk - landschap met 2 verstopte mensen kopen? Bied vanaf 45!Jan Mensinga - ets - eigen druk - landschap met 2 verstopte mensen kopen? Bied vanaf 45!Jan Mensinga - ets - eigen druk - landschap met 2 verstopte mensen kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
Alle items van deze verkoper (123)
  • Jan Mensinga (1924-1998)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 32 cm (h x b)
Lijst48 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • een vergelijkbare ets is in de collectie van museum de Lakenhal, zie de laatste foto
  • plaatrand 28x32 cm
  • oplage niet bekend, mogelijk een uniek ex.
  • in potlood beschreven en gesigneerd
  • achter glas en passepartout ingelijst, de lijst heeft lichte schade

In goede, gebruikte staat.

Jan Mensinga (1924-1998)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
51 cm
48 cm
32 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:17-04-2019 om 23:04
Eindtijd:01-05-2019 om 20:05
rozem001
28 apr. / 09:59
€ 45