FA. (2)

Jan Mensinga - spreekwoorden en gezegden 5

Jan Mensinga - spreekwoorden en gezegden 5 kopen? Bied vanaf 10!
Jan Mensinga - spreekwoorden en gezegden 5 kopen? Bied vanaf 10!Jan Mensinga - spreekwoorden en gezegden 5 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Jan Mensinga (1924-1998)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
8 spreekwoorden en gezegden

in goede staat

Sluit over 8d 10u 32m 27s
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:24-05-2022 om 11:40
Eindtijd:05-06-2022 om 19:03