Jan Mensinga - Vliegensvlug

Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 45!

Jan Mensinga - Vliegensvlug

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 45!Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 45!Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Jan Mensinga (1924-1998)
Jaartal1988
DragerJapans Papier
StijlExpressionistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageeigen druk

Fraaie houtdruk van Jan Mensinga.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-03-2020 om 11:42
Eindtijd:10-04-2020 om 19:20

meline
10 apr. / 10:45
€ 45