Jan Mensinga- lithografie “De reiswagen en de vlieg”

Jan Mensinga- lithografie “De reiswagen en de vlieg” kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Mensinga (1924-1998)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Mensinga (1924)

Litho, zwart-wit - hand gesigneerd

Steendruk uit 1989 , ingelijst, beeld 40 - 50 cm

Gesigneerd rechts onder en genummerd

Zeer goede conditie

Het werk kan worden opgehaald inclusief lijst .

Dit item is verkocht voor 11,00

Starttijd:29-01-2018 om 16:53
Eindtijd:05-02-2018 om 16:53

Biedingen (6):

Strechgel
5 feb. / 16:47
€ 11
rozem001
5 feb. / 16:47
€ 9
Strechgel
5 feb. / 16:47
€ 7
rozem001
5 feb. / 16:27
€ 5
Strechgel
5 feb. / 15:40
€ 3
Louis59
5 feb. / 14:44
€ 1