Jan Mesker - Portet van J van de Laar

Jan Mesker - Portet van J van de Laar kopen? Bied vanaf 20!
Jan Mesker - Portet van J van de Laar kopen? Bied vanaf 20!Jan Mesker - Portet van J van de Laar kopen? Bied vanaf 20!Jan Mesker - Portet van J van de Laar kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Mesker (1843-1890)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1875
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17.5 x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
mooie litho van  Kunstenaar J.H. van de Laar door J.J.Mesker
afm papier H34  B 26 cm
mooie litho
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Jan Mesker (1843-1890)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
14.5 cm
17.5 cm
Starttijd24-12-2021 om 12:35
Eindtijd31-12-2021 om 21:03
Openingsbod € 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrave,  Nederland