Jan Montijn: Ets Aquatint uit 1983. Ingelijst - Verkocht

Verkoopprijs: € 150,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie ets/Aquatint van Jan Montijn in kleine oplage. Klein formaat. Mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.

Titel: Zonder Titel
Jaartal: 1983
Afmetingen lijst: 31,5cm x 35,5cm
Afmetingen litho: 18cm x 22cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd
Ingelijst: Ja.
Oplage: 12/12

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan verzonden worden voor 10 euro. Of afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.  Eventueel kunnen meerdere werken gecombineerd worden.

Garantie:

Informatie:

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(48)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:14-10-2011 om 13:42
Eindtijd:24-10-2011 om 13:42
Gertruud
23 okt. / 15:25
€ 150