FA. (2)

Jan Montijn, grafiek, .Gebied van ons bestaan.

Jan Montijn, grafiek, .Gebied van ons bestaan. kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  ASchuurs
FA. (1)

Lid sinds 2017
5 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)

ets, 1971, nummer 81/190 uit serie Prent 190. Impressionistisch landschap, 31 x 49 cm. Op papier van 50 x 65 cm.

Ingelijst zonder kader. Gesigneerd. Conditie goed.

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  ASchuurs
FA. (1)

Lid sinds 2017
5 verkochte items
Starttijd:18-12-2017 om 13:46
Eindtijd:22-12-2017 om 13:46
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieArnhem, Nederland