JAN MONTYN (1924) – Ets – Toscane I – Gesigneerd en ingelijst – 1981 - Verkocht

JAN MONTYN (1924) – Ets – Toscane I – Gesigneerd en ingelijst – 1981 kopen? Bied vanaf 1!
JAN MONTYN (1924) – Ets – Toscane I – Gesigneerd en ingelijst – 1981 kopen? Bied vanaf 1!JAN MONTYN (1924) – Ets – Toscane I – Gesigneerd en ingelijst – 1981 kopen? Bied vanaf 1!JAN MONTYN (1924) – Ets – Toscane I – Gesigneerd en ingelijst – 1981 kopen? Bied vanaf 1!JAN MONTYN (1924) – Ets – Toscane I – Gesigneerd en ingelijst – 1981 kopen? Bied vanaf 1!JAN MONTYN (1924) – Ets – Toscane I – Gesigneerd en ingelijst – 1981 kopen? Bied vanaf 1!JAN MONTYN (1924) – Ets – Toscane I – Gesigneerd en ingelijst – 1981 kopen? Bied vanaf 1!JAN MONTYN (1924) – Ets – Toscane I – Gesigneerd en ingelijst – 1981 kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een mooie ets van JAN MONTYN uit een oplage van 30 exemplaren.

Gemaakt in 1981 en getiteld: “Toscane I” (Toscane is een regio in Italië).

Gesigneerd en gedateerd met potlood en ingelijst (50 x 65 cm).

De ets zit in de originele metalen lijst. Het passe-partout, de glasplaat en de kartonnen achterplaat zijn recent door een profesionele lijstenmaker vervangen vanwege (vocht)vlekken. Het stukje van het oude passe-partout, waar achterop de titel geschreven staat, is door de lijstenmaker bewaard en op de achterplaat geplakt. De ets is in goede staat, het papier is heel licht ‘gebobbeld’.

Zie ook de 7 foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Jan Montyn wordt 13 november a.s. 90 JAAR.

INFORMATIE OVER DE KUNSTENAAR:

Jan Montyn (Oudewater, 13 november 1924) is een Nederlandse schilder, tekenaar, graficus en dichter. Hij geniet internationaal grote bekendheid, met name vanwege zijn kleurenetsen. Werk van Jan Montyn bevindt zich in veel museale collecties, waaronder de collectie van het Stedelijk Museum in Amsterdam en die van het Museum of Modern Art in New York.

Titel: “Toscane I”

Kunstenaar: Jan Montyn.

Techniek: Ets.

Jaartal: 1981. Staat met potlood geschreven rechtsonder.

Afmetingen: Lijst, 50 x 65 cm.

                        Beeld, 25 x 35 cm.

Ingelijst: In de originele metalen lijst. Het passe-partout, de glasplaat en de kartonnen achterplaat zijn recent door een profesionele lijstenmaker vervangen vanwege (vocht)vlekken.

Gesigneerd: Met potlood gesigneerd rechtsonder.

Oplage: 30 exemplaren. Dit is nr 12. Staat met potlood geschreven linksonder.

Conditie: De ets is in goede staat, het papier is licht ‘gebobbeld’. De metalen lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

De ets kan niet verzonden worden vanwege de kwetsbaarheid van de glasplaat (bij breuk kan de ets beschadigd worden...).

- De ets kan, binnen Nederland, door ons bezorgd worden. Wij rekenen hiervoor een geringe reis/benzinevergoeding die afhankelijk is van de afstand Amsterdam – Afleveradres.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:30-10-2014 om 21:29
Eindtijd:13-11-2014 om 21:34
Biedingen (19)
twin
13 nov. / 21:26
€ 140
Doky63
13 nov. / 09:34
€ 130
twin
12 nov. / 22:34
€ 120
7451
12 nov. / 21:40
€ 110
Doky63
11 nov. / 01:10
€ 100
twin
09 nov. / 23:57
€ 95
Doky63
09 nov. / 00:57
€ 90
twin
08 nov. / 15:48
€ 85
Doky63
07 nov. / 10:42
€ 80
Otie
05 nov. / 21:05
€ 75
Doky63
04 nov. / 20:49
€ 70
twin
03 nov. / 22:16
€ 65
monschau
02 nov. / 13:22
€ 60
bmk
01 nov. / 12:24
€ 55
tverbeek
30 okt. / 22:40
€ 50
Doky63
30 okt. / 22:40
€ 50
tverbeek
30 okt. / 22:36
€ 30
gmk
30 okt. / 22:36
€ 25
tverbeek
30 okt. / 21:37
€ 1