Jan Montyn: aquatint/ets Tropcal Sea - Verkocht

Jan Montyn: aquatint/ets Tropcal Sea kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Jan Montyn: aquatint/ets Tropcal Sea kopen? Bied vanaf 50!Jan Montyn: aquatint/ets Tropcal Sea kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  gerboon
FA. (1)

11 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Randloze ets , afmeting 18 x 23 Gesigneerd; Montyn 1984

No 24/25

Het bijzondere van deze ets is, dat op de achterzijde dezelfde ets e.a. is afgedrukt

Verzendkosten 12,50 euro of afhalen

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(47)
Geplaatst door  gerboon
FA. (1)

11 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:05-07-2014 om 14:59
Eindtijd:19-07-2014 om 14:59
Biedingen (2)
9512
06 jul. / 13:24
€ 55
Bouche
05 jul. / 20:17
€ 50