Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!!

Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 90,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Bijzondere Beperkte Oplage 1986 Kleur Ets "Trois Segnes" VANAF 1€!! kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1986
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
  • Jan Montyn (Oudewater, 1924 - 2015)

    Stilistisch gezien is het werk van Montyn niet onder te brengen in een bepaalde richting of stroming in de beeldende kunst. Aanvankelijk werkte hij heel traditioneel en figuratief, maar aan het begin van de jaren zestig kiest hij voor een gestileerde, vaak abstracte beeldtaal vol persoonlijke tekens en symbolen. Grafiek hanteert hij niet uitsluitend als een vermenigvuldigingstechniek, maar als een medium om te komen tot een eigen stijl met een eigen idioom. De eerste experimenten met de etstechniek worden zonder kleur uitgevoerd, maar langzamerhand wordt de kleur een wezenlijk onderdeel van zijn werk. Kleur, vorm, lijn en inhoud worden op monumentale wijze samengevoegd tot een geabstraheerde beeldtaal. Op zinken platen werkt Montyn met gemengde etstechnieken zoals droge naald, aquatint en tailledouche. Zelf bedacht is de methode van het afdrukken van meerdere etsplaten op een grote plaat. Montyn drukt zijn prenten altijd zelf in kleine oplagen. Het belangrijkste thema in zijn werk is het landschap, als de projectie van de menselijke emotie. Montyn mediteert als het ware over het landschap. Zijn verbondenheid met het landschap en de aarde blijkt ondermeer uit zijn voorkeur voor de kleur omber die voor hem de aarde en alles wat daarmee samenhangt symboliseert. Verre reizen, in het bijzonder naar Zuid-Oost Azië, zijn een belangrijke inspiratiebron in zijn werk. In Zuid Frankrijk, Thailand en Nederland heeft hij min of meer vaste verblijfplaatsen.

  • bron: ArtZaanstad

weinig zichtbare onregelmatigheden. Prachtige kleuren. Kan tegen kostprijs in Passe Partout worden geplaatst.

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:22-01-2019 om 12:02
Eindtijd:03-02-2019 om 21:07

Biedingen (16):

ArtAffairs
3 feb. / 20:57
€ 90
gerboon
3 feb. / 20:23
€ 80
ArtAffairs
3 feb. / 20:23
€ 77
ArtAffairs
3 feb. / 18:51
€ 70
kok
3 feb. / 18:51
€ 60
kok
3 feb. / 15:30
€ 40
gerboon
27 jan. / 17:06
€ 35
MaxStirner
25 jan. / 21:05
€ 30
gerboon
25 jan. / 21:05
€ 25
gerboon
25 jan. / 14:32
€ 20
MaxStirner
24 jan. / 21:55
€ 15
KunsthandelOlafWijman
24 jan. / 21:55
€ 13
KunsthandelOlafWijman
24 jan. / 21:55
€ 10
MaxStirner
24 jan. / 21:55
€ 5
KunsthandelOlafWijman
22 jan. / 23:31
€ 3
bavaff
22 jan. / 13:52
€ 1