Jan Montyn - ets 1964 - Verkocht

Jan Montyn - ets 1964 kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn - ets 1964 kopen? Bied vanaf 110!Jan Montyn - ets 1964 kopen? Bied vanaf 110!Jan Montyn - ets 1964 kopen? Bied vanaf 110!Jan Montyn - ets 1964 kopen? Bied vanaf 110!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

epreuve d'artiste

nr 4 van 7 afdrukken

Van Gelder papier

papier 32 x 50 (druk 25,5 x 38,5)

niet ingelijst

goede staat (geen verkleuring zoals de meeste etsen uit die jaren op dat papier)

geen verkleuring zoals de meeste etsen uit die jaren op dat papier

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (37)
Geplaatst door  Novazero

35 verkochte items
32 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:30-07-2019 om 20:05
Eindtijd:07-08-2019 om 19:45
ArtAffairs
07 aug. / 19:38
€ 110