Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49.5 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/15 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat. Op de randen om het werk heen, zitten wat vlekjes, en kreukels | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 16-4-2021 om 13:50 |
Eindtijd | 25-4-2021 om 19:21 |