Ets uit 1977 van Jan Montyn. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Jan Montyn Techniek: Ets Oplage: E.A 1/4 Gesigneerd: Rechtsonder Ingelijst: Niet ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 25 x 32 cm Afmeting blad (HxB): 50 x 65 cm Conditie Werk: Zeer goed
Het werk verdient het om professioneel ingelijst te worden. Indien gewenst kunnen wij deze inlijsting voor u verzorgen.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00