Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50.5 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/10, eigen druk |
Mooie ets/aquatint van Jan Montyn uit 1997. Titel: Curacao. Nummer: 17/25. Afmetingen blad: H50.5 x b65cm. Afmetingen voorstelling: H34.5 x b41cm. Gesigneerd rechts onder met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wel wat oxidatie vlekjes op de randen en op de voorstelling. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 23-7-2021 om 23:06 |
Eindtijd | 15-8-2021 om 19:01 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |