Jan Montyn - ets; De nieuwe mens (Interior Cambodga II) - 1994 - Verkocht

Jan Montyn - ets; De nieuwe mens (Interior Cambodga II) - 1994 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Jan Montyn - ets; De nieuwe mens (Interior Cambodga II) - 1994 kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - ets; De nieuwe mens (Interior Cambodga II) - 1994 kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - ets; De nieuwe mens (Interior Cambodga II) - 1994 kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - ets; De nieuwe mens (Interior Cambodga II) - 1994 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Jan Montyn uit 1994. Titel: De nieuwe mens (Interior Cambodga II). Nummer: 2/25. Afmetingen blad: H50 x b65 cm. Afmetingen voorstelling: h39,5 x b49 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in zeer goede staat.

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:14-09-2017 om 12:40
Eindtijd:26-09-2017 om 20:40
artb984
26 sep. / 14:28
€ 150