Jan Montyn - Ets: Ragine and her elephant, moment of peace - 1997

Jan Montyn - Ets: Ragine and her elephant, moment of peace - 1997 kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Ets: Ragine and her elephant, moment of peace - 1997 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Ragine and her elephant, moment of peace - 1997 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Ragine and her elephant, moment of peace - 1997 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Ragine and her elephant, moment of peace - 1997 kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (211)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
Passe-partout54 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/25

Mooie ets/aquatint van Jan Montyn uit 1997. Titel: Ragine and her elephant, moment of peace. Nummer: 5/25. Afmetingen blad incl passepartout: H54 x b70cm. Afmetingen voorstelling: H32 x b50cm. Gesigneerd rechts onder met potlood door de kunstenaar.  De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.

Het werk moet plat verzonden worden, daardoor zullen de verzendkosten wat hoger zijn

De voorstelling is in goede staat. Op de randen, om het werk heen zitten wat kleine vlekjes

Dit item is verkocht voor 132,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-01-2021 om 23:34
Eindtijd:07-02-2021 om 21:27

maaikevandun
1 feb. / 10:34
€ 115