Jan Montyn - ets: Sixième jour - Non formation de penseé - 1975 - Verkocht

Jan Montyn - ets: Sixième jour - Non formation de penseé - 1975 kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Jan Montyn - ets: Sixième jour - Non formation de penseé - 1975 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Sixième jour - Non formation de penseé - 1975 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Sixième jour - Non formation de penseé - 1975 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Sixième jour - Non formation de penseé - 1975 kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/35
Ets van Jan Montyn uit 1975. Titel: Sixième jour - Non formation de penseé
 ( Chönyid Bardo).   Afmeting voorstelling: H 47 x b 35 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Er zitten wat vouwtjes bij de linkerboven- en onderhoek. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(48)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
65 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 99,00
Starttijd:07-09-2019 om 22:51
Eindtijd:19-09-2019 om 19:45
ldhoekstra
12 sep. / 22:49
€ 99