Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50.5 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | I/V, e.a |
Mooie ets/aquatint van Jan Montyn uit 2005. Titel: Trust. Deze ets komt uit een serie van 3 etsen: Love - Trust en Respect. Deze etsen worden alle drie aangeboden in de special. Afmetingen blad: H65.5 x b50.5cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b33cm. Gesigneerd rechts onder met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | Zeer Goed | ||
De voorstelling is in zeer goede staat. | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 5-3-2021 om 15:49 |
Eindtijd | 5-4-2021 om 21:03 |