Jan Montyn, ets uit 1984

Jan Montyn, ets uit 1984 kopen? Bied vanaf 85!

Jan Montyn, ets uit 1984

Verkoopprijs: € 130,00

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurets van Jan Montyn uit 1984,

oplagenummer 24/25,

titel on the beach, formaat 181 X 225 mm.

verzendkosten € 2.00

Dit item is verkocht voor 130,00

Starttijd:22-04-2013 om 16:26
Eindtijd:04-05-2013 om 16:36

Biedingen (6):

doncampo
4 mei / 16:31
€ 130
gerardrutteman
4 mei / 16:26
€ 120
doncampo
4 mei / 16:26
€ 115
gerardrutteman
4 mei / 16:21
€ 105
doncampo
4 mei / 16:21
€ 95
gerardrutteman
4 mei / 08:44
€ 85