Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64.5 x 49.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | H.C. 1/1 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. Oxidatievlekjes op het witte blad. Deze vallen bij inlijsting onder het passe-partout. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 4-10-2022 om 9:36 |
Eindtijd | 9-10-2022 om 20:06 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |