Jan Montyn - ets: vanuit de helicopter - 1979 (oplage slechts 9 stuks, incl. E.A.)

Jan Montyn - ets: vanuit de helicopter - 1979 (oplage slechts 9 stuks, incl. E.A.) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: vanuit de helicopter - 1979 (oplage slechts 9 stuks, incl. E.A.) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - ets: vanuit de helicopter - 1979 (oplage slechts 9 stuks, incl. E.A.) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - ets: vanuit de helicopter - 1979 (oplage slechts 9 stuks, incl. E.A.) kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64.5 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C. 1/1
Prachtige ets van Jan Montyn uit 1970. Titel: geluksteken voor de Sahara. Nummer: H.C. 1/1. Afmeting blad: H64,5 x b 49,5 cm. Afmetingen werk: H37,5 x b24 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
De voorstelling is in zeer goede staat. Oxidatievlekjes op het witte blad. Deze vallen bij inlijsting onder het passe-partout.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95

Starttijd4-10-2022 om 9:36
Eindtijd9-10-2022 om 20:06
Openingsbod € 115
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland