Jan Montyn - Ets/aquatint: 2000

Jan Montyn - Ets/aquatint: 2000 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Ets/aquatint: 2000 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Ets/aquatint: 2000 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Ets/aquatint: 2000 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Ets/aquatint: 2000 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (188)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage79/90
Ets/aquatint van Jan Montyn. Titel: Onleesbaar. Jaar: 2000. Nummer: 79/90. Afmetingen blad: H50 x b65.5cm.  cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b49cm.  Het werk is rechts onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-07-2020 om 12:23
Eindtijd:31-07-2020 om 22:48

FGS
31 jul. / 19:45
€ 125