Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Zeer bekende compositie van Jan Montyn, uitgegeven door Prent 190. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1971) en genummerd (162/190). In goede conditie; in verso zitten een drietal krasjes in het blad die doordrukken naar de voorzijde. Niet echt storend, je ziet ze eigenlijk alleen als je weet dat ze er zitten, maar daarom wel een lage openingsprijs.
Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 50cm x 33cm (beeld)
Conditie | Goed | ||
In verso zitten een drietal krasjes in het blad die doordrukken naar de voorzijde. Niet echt storend, je ziet ze eigenlijk alleen als je weet dat ze er zitten, maar daarom wel een lage openingsprijs. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 3-11-2020 om 13:07 |
Eindtijd | 8-4-2021 om 0:00 |